FNaF World

0.1.1

Five Nights at Freddy's karakterleri bir RPG'ye taşındı

5.0

2

783.4k

Bu uygulamayı oyla

FNaF World ana kahramanlarını Five Nights at Freddy's adlı popüler korku markasından karakterlerin oluşturduğu bir sırayla oynanan RPG’dir. Evet, doğru duydunuz: tüm o meşhur korkunç animatronikler ve arkadaşları bu oyunda baş kahramanlar.

FNaF World’un hikayesi karakterlerinin elverdiği derecede çılgın. Temelde FNaf evreninden 40’tan fazla karakter diğer kötü yaratıklarla paylaştıkları bir fantezi dünyası içinde bir maceraya atılırken, siz bu karakterlerle oynamaktasınız. Hiçbir şey fazla anlam ifade etmiyor, ama zaten oyunun da bu açıdan pek bir çabası yok.

FNaF World’un oyun planı JRPG türünün tipik bir örneği. Diğer bir deyişle, bir grup karakteri yönetiyor, onlara seviye atlatıyor, onları farklı nesnelerle kuşatıyorsunuz, vb. Savaşlar, tıpkı 90’ların JRPG oyunlarında olduğu gibi rastgele, sinir bozucu ve sıra ile oynanıyor.

FNaF World eğlenceli ama gelişime açık bir oyun. Five Nights at Freddy’s efsanesinin hayranları şüphesiz bu oyundan hoşlanacaklardır, fakat oyunun her açıdan modasının geçtiğini anlamak için sadece yarım saat bile yeterli.
Uptodown X